MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 17309342

nr 1730 9342

Bokhylla

bredd: 100 cm. Djup: 31 cm. Höjd: 129 cm, delbart

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 13 oktober 2025
kl 18:56:48